Ogłoszenia Duszpasterskie 02.01.2011r.1. Dziś I Niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00. Zachęcamy, by na wieczorną Mszę św. przyjść wcześniej i przez pewien czas pomodlić się przed Najświętszym Sakramentem. Taca przeznaczona będzie na inwestycje przy naszym kościele.

2. Dziś zapraszamy na spotkanie młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.

3. W przyszłą niedzielę odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci I Komunijnych.

4. We czwartek 6 stycznie Uroczystość Objawienia Pańskiego Trzech Króli. Będziemy święcić kredę i kadzidło. Msze św. sprawowane będą jak w niedzielę o 7.30. 10.15, 12.00 i o 18.00. Obecność na Eucharystii w tym dniu jest dla katolika obowiązkowa, tak jak w niedzielę. Taca na misje.

5. Jak wcześniej ogłaszałem, w Uroczystość Trzech Króli zapraszamy na opłatek grupy parafialne z naszej parafii na godz. 15.00.

6. 08 stycznia w sobotę dzieci z naszej szkoły, którzy interesują się misjami wraz z Panią Katechetką będą kolędować w ramach tzw. Kolędników misyjnych i przedstawiać sceny biblijne. Owi Kolędnicy będą nawiedzać domy przy ul. Millenium od godz. 11.00 – 15.00. Prosimy o życzliwe przyjęcie ich.

7. W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii misjonarza, który przez wiele lat pracował w Zambii. Po Mszach świętych będzie okazja, by finansowo wspomóc misje.

8. Nasz Kardynał Kazimierz Nycz będzie miał 29 kwietnia Ingres do bazyliki w Rzymie. Chcemy zorganizować wyjazd pielgrzymkowy w tym czasie, i nawiedzić wiele miejsc kultu religijnego we Włoszech.

9. W naszej świątyni jest umieszczone tegoroczne hasło roku liturgicznego. Dziękujemy Panu Hubertowi Samoraj za ten dar.

10. Dziękujemy za życzenia składane nam z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

11. W przyszłą niedzielę święto Chrztu Pańskiego. /przeczytać o kolędzie z 01.01.2009r./

12. W tym tygodniu udamy się z kolędą do….

13. Prasa.

14. Intencje

15. Życzenia.

16. +Irena Samoraj / zmarła prosiła, by zamiast kwiatów uczestnicy pogrzebu złożyli ofiarę na tacę z przeznaczeniem na Mszy św. Rodzina podjęła tę myśl, za co dziękujemy, bo jest to duszpastersko wskazane, by ukazywać, że Msza św. jest najbardziej potrzebna dla zmarłych.